Продажі шин знизились. Реакція асоціації шинників. Leave a comment

Європейська асоціація виробників шин та каучуків (ETRMA) опублікувала показники продажів учасників (виробників шин), які показують, що “загальний обсяг продажів у цій галузі дещо скоротився у першому кварталі 2019 року”.

За даними асоціації, така картина аналогічна першому кварталу 2018 року, коли були низькі обсяги збуту у першому кварталі, проте поновилися у наступні місяці. Щоправда, цього року асоціація не була надто оптимістично налаштована на відновлення у другому кварталі, коли офіціали сказали: «Невідомо, чи врівноважить відновлення у другому кварталі зниження, яке було зареєстроване у першому кварталі 2019 року».

Тим не менш, в ETRMA відзначили “дуже позитивну еволюцію” продажів вантажних шин, які збільшились на 9 відсотків, підтверджуючи тенденцію 2018 року. Крім того, офіційні представники вітали “позитивну тенденцію у продажу сільськогосподарських шин”. Щодо продажу шин на двоколісний транспорт, то позитивна тенденція, що спостерігалася протягом останньої чверті 2018 року, знову відображається у першому кварталі 2019 року.

Фазілет Цинаралп, генеральний секретар ETRMA прокоментувала: «Загалом цифри 2019 року підтверджують відносно стабільний ринок, що розвивається, відповідно до тенденцій, які спостерігались раніше, заохочуючи постійне збільшення випуску та продажу загальносезонних шин, що підвищує безпеку на наших дорогах. Далі ми бачимо дуже позитивну еволюцію у зростаючих продажах наших членів на ринку заміни шин для вантажних автомобілів. Це підтверджує тенденцію 2018 року».

Висновки: ринку шин бути! І розвиватись! Компанії та споживачі й надалі вчасно роблять заміну шин, а коливання ринку в межах норми.

P.S. Помітили, що голова асоціації шинників – жінка? =))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *