Показано 1–48 із 126

Купити шини для міні-навантажувачів на TransTire

На ринку шини для міні-навантажувачів представлені в найширшому асортименті, адже міні-навантажувачі сьогодні – практично незамінні помічники у багатьох галузях господарства, завдяки яким досягається економія матеріальних, тимчасових витрат та висока ефективність виконання різнопланових робіт.
Компактний розмір у поєднанні з високою потужністю та можливістю установки на моделі деяких виробників великого переліку навісного обладнання роблять міні навантажувач універсальною машиною, яка може застосовуватись як самостійно, так і для виконання допоміжних функцій.
Сфера використання цього типу техніки надзвичайно широка – це розчищення, прибирання територій, навантаження-розвантаження різних видів вантажів та матеріалів, їхнє переміщення на невеликі відстані та ін.
Один з провідних виробників міні навантажувачів – Bobcat. За роки існування компанії назва Bobcat стала часто використовуватися як визначення міні-навантажувача. Широкий вибір додаткового навісного обладнання дозволяє трансформувати Бобкет на універсальну спецтехніку з дуже широкими можливостями.
В асортименті нашого магазину є моделі практично на всі моделі навантажувачів Бобкет, в тому числі і особливо популярні в Україні.
Типи протекторів:
“Ключка” – стандартний та найпопулярніший протекторний малюнок з широкими та глибокими ґрунтозачепами у вигляді ключки. Підходить для застосування на м’яких ґрунтових поверхнях, забезпечує тягу, маневреність, має відмінні властивості самоочищення.
“Шашка” або “Шеврон” – збільшена зносостійкість для експлуатації техніки на твердих абразивних поверхнях будівельних майданчиків, кар’єрів. Щільний протекторний малюнок захищає від пошкоджень, забезпечує більш низьке стирання при пересуванні по асфальту.
“Жираф” – універсальний проекторний малюнок для відмінної тяги, зчеплення та продуктивності. Характеризується гарною прохідністю по ґрунту, відмінними самоочисними властивостями, підходить для роботи спецтехніки за різних погодних умов.
Завжди у нас є популярні розміри: 23х8,5-12, 5.70-12, 27×8,5-15, 10-16,5, 12-16,5, 14-17.5, 15-19.5, 10.0/75- 15.3 для поширених міні-навантажувачів в Україні (Bobcat, Caterpillar, JCB, Case, Mustang, New Holland, Neuson, Komatsu, Balkancar, LiuGong та ін.)
Зносостійкість пневматичних та суцільнолитих шин
У власника міні-навантажувача є можливість вибирати не тільки протектор, а й конструкцію. На вибір, залежно від умов та специфіки використання – пневматика або суцільнолиті. Обидва варіанти мають відповідні переваги та недоліки, а також умови експлуатації, для яких вони підходять найкраще.
У більшості випадків, якісний комплект пневматичних коліс підходить для потреб більшості бізнесів. Вони встановлюються на автонавантажувачі, що працюють у будівництві, сільському господарстві. Мають нижчу вартість, забезпечують амортизацію.
Очевидним їх недоліком є неминучість проколів та передбачити, коли і де це станеться, практично неможливо. За високих ризиків пошкоджень покришок це не найкращий вибір: часті проколи = простої спецтехніки + витрати на ремонт (якщо це можливо) + витрати на монтаж.
Суцільнолиті колеса дорожчі, ніж пневматичні з точки зору первісної вартості. Однак вони дають суттєві переваги при роботі додатків у важких умовах: їх неможливо проколоти, тому що за конструкцією супереластик – це суцільний масив гуми.
Вони ходять у 3-4 рази довше, ніж пневматика, але, на жаль, не забезпечують амортизацію. Проте при експлуатації міні-навантажувача у важких умовах із ризиком пошкоджень покришки просто неефективно та економічно не вигідно постійно ризикувати пневматикою.
Ще один варіант – заповнити шини поліуретаном за технологією Tyre Fill. Це оптимальний варіант, якщо немає можливості придбати потрібний розмір супереластика. Адже пневматика завжди представлена у більшому розмірному ряді.
Заповнення поліуретаном, також відоме як Tyre Fill, переважно використовується в галузях, які вимагають виконання автонавантажувачем робіт на дуже грубих поверхнях з небезпекою проколу, наприклад, очищення території від будівельних відходів, територія баз металобрухту, підземний видобуток. Технологія Tyre Fill робить ваші покришки несприйнятливими до розрізів та пробоїв.
Переваги:

  • захист від проколів;
  • зменшення прослизання коліс;
  • хороша флотація та потяг;
  • підвищена стійкість автомобіля;
  • відмінні амортизаційні властивості.

З заповненими спецшинами ви можете очікувати м’якшу їзду, ніж на суцільнолитих колесах. Також спецтехніка не обмежена швидкістю пересування 25 км/год.
Недоліки. Заповнені піною колеса важчі за пневматику і можуть залишати колії та вм’ятини на поверхні. Завдяки їхній вазі вони створюють додаткову напругу на ступиці, підшипники, вісь та трансмісію, можуть скорочувати термін служби техніки, оскільки не мають пружності, властивої пневматиці. При значному розрізі (більше см) заповнені піною спецшини не можна відремонтувати.
Вартість гуми
Вирішуючи, яка спецшина найкраще підходить для вашого бізнесу, запитайте себе: Який тип місцевості, де працює техніка? Основний вид робіт програми? Ваш бюджет? Ризик проколів?
Пам’ятайте, якщо ви вибираєте правильні спецшини для свого робочого середовища, ви швидко отримаєте потрібний результат: повернення своїх інвестицій. Якщо ви не знаєте, яка шина працюватиме краще, дозвольте нашій досвідченій команді допомогти вам.
Зв’яжіться з нашим менеджером прямо зараз, щоб уточнити наявність необхідного типорозміру та отримати пораду щодо підбору типу протектора. Гарантуємо швидку доставку по Україні, вигідну ціну на спецшини.