Продажі шин знизились. Реакція асоціації шинників. Оставить комментарий

Європейська асоціація виробників шин та каучуків (ETRMA) опублікувала показники продажів учасників (виробників шин), які показують, що «загальний обсяг продажів в цій галузі дещо скоротився у першому кварталі 2019 року».

За даними асоціації, така картина аналогічна до першого кварталу 2018 року, коли були низькі обсяги збуту у першому кварталі проте відновились у наступні місяці. Щоправда, цьогоріч асоціація не була надто оптимістично налаштована на відновлення у другому кварталі, коли офіціали сказали: «Невідомо, чи відновлення у другому кварталі врівноважить зниження, яке було зареєстровано в першому кварталі 2019 року».

Тим не менш, в ETRMA відмітили “дуже позитивну еволюцію” продажів вантажних шин, які збільшилися на 9 відсотків, підтверджуючи тенденцію 2018 року. Крім того, офіційні представники вітали «позитивну тенденцію в продажах сільськогосподарських шин». Що стосується продажів на шин на двохколесний транспорт, то позитивна тенденція, що спостерігалася протягом останньої чверті 2018 року, знову відбивається в першому кварталі 2019 року.

Фазілет Цинаралп, генеральний секретар ETRMA прокоментувала: «В цілому цифри 2019 року підтверджують відносно стабільний ринок, що розвивається відповідно до раніше спостережуваних тенденцій, заохочуючи постійне збільшення випуску та продажу загальносезонних шин, що підвищує безпеку на наших дорогах. Далі, ми бачимо дуже позитивну еволюцію в зростаючих продажах наших членів на ринку заміни шин для вантажних автомобілів. Це підтверджує тенденцію 2018 року ».

Висновки: ринку шин бути! І розвиватись! Компанії та споживачі й надалі вчасно проводять заміну шин, а коливання ринку в межах норми.

P.S. Зауважили, що голова асоціації шинників – жінка? =))

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *