Шини для спецтехніки оптом

Купити шини оптом в Україні

Ви можете купувати у нас шини для своїх клієнтів дрібним оптом за зниженими цінами. Чим більша закупівельна партія – тим дешевше. З питаннями щодо покупки шин оптом телефонуйте за номером (098) 284-64-94 – обговоримо деталі оплати, доставки та максимально можливий відсоток знижки на конкретні позиції з асортименту.

Бренди

Особливо вигідною є оптова купівля гуми для великих перевізників, великих складів, виробничих або сільськогосподарських компаній, що володіють великим парком техніки. Ми можемо запропонувати для поповнення вашого складу шини популярних китайських та європейських брендів. Для вантажних це Triangle, Sunfull, Fullrun, Boto, Michelin та інші.

Шини спецтехніки представлені марками BKT, Armour, Ecoland, Mitas, Advance, Trelleborg, Kenda, Deestone, охоплюючи всі цінові сегменти.

У нас є кілька складів по Україні (у Києві, Вишневому, Дніпрі, Черкасах), що дозволяє багатьом нашим оптовим клієнтам не витрачатися на доставку, а забирати замовлення самовивозом у зручній для них точці.

Шини оптом на вилочний, фронтальний, міні навантажувач, екскаватор та вантажні автомобілі брати через сайт transtire безпечно та вигідно, звертайтесь!

Зв’яжіться з нами

Телефонуйте або залиште свої дані для зв’язку або напишіть через форму контактів