Повернення товару

Шановні покупці!

Здійснити повернення або обмін куплених в інтернет-магазині “Transtire” товарів можна протягом 14 днів з моменту їх отримання. Товар повинен бути без слідів монтажу, експлуатації та механічних пошкоджень. До обміну та повернення не приймаються шини після монтажу, що були у вжитку, а також непридатні з вини Покупця.

Посилаючись на Закон України «Про захист прав споживача» та ст.9, покупець може протягом двох тижнів при виявленні будь-яких недоліків поміняти товар на такий самий за умови наявності на складі.
Якщо в момент обміну такого ж товару немає, то покупець може отримати назад свої гроші, або почекати надходження у продаж нової партії.

Під час процедури повернення грошей розрахунки з покупцем провадяться виходячи з ціни на товар у день покупки.

Але є причини, через які Вам можуть не поміняти товар або не повернути гроші. Наприклад:
1. з дня купівлі товару, який не має недоліків, пройшло більше двох тижнів
2. товар, який не має істотних недоліків, але вже не має вигляд нового товару і є якісь дефекти, що виникли з вини покупця (порізи, потертості)
3. під час перевірки якості товару були виявлені факти, що свідчать про спробу монтажу, ремонту чи інших порушень гарантійного обслуговування
4. відсутність оригіналів видаткових накладних.

Повернення коштів проводиться у спосіб, яким здійснювалася оплата – готівкою чи з перерахунку після отримання Товару Постачальником.

Повернення Товару відбувається за рахунок Покупця. Винятки обговорюються індивідуально.