Оплата і доставка

Як оплатити та отримати

Чи безпечно купувати на TransTire?

Купити шини для будівельної, сільськогосподарської або складської техніки у ТОВ «Експера Україна» (transtire.com.ua) ви можете за готівковим та безготівковим розрахунком (з ПДВ), з усіма документами, на умовах повної або часткової передоплати (30 і більше % від загальної суми угоди).

Компанія на ринку більше 7-ми років і цінує свою репутацію, але якщо Ви купуєте у нас вперше і сумніваєтеся — також відправляємо післяплатою (у деяких випадках менеджер може запропонувати оформити передоплату в розмірі вартості доставки товару в дві сторони, яка не повертається у випадку не забору вантажу).

Процедура угоди:

  1. Клієнт після обговорення деталей з менеджером отримує рахунок-фактуру або договір купівлі-продажу як основу для проведення грошової операції.
  2. Гроші переказуються на розрахунковий рахунок ТОВ «Експера Україна».
  3. Шини відправляються транспортними компаніями “Нова Пошта”, “САТ”, “Інтайм”, “Делівері” в день отримання оплати за товар.
  4. Тривалість доставки визначається можливостями транспортної компанії, вихідними та святковими днями, що припадають на час перевезення.

Ви можете вибрати відправку транспортною компанією у варіанті “Склад-Склад” або “Склад-Двері” за ваш рахунок.

Можливий самовивіз. Після попереднього погодження з менеджером, ми раді вітати вас на складі для відвантаження вибраних шин та оплати безпосередньо на місці.

Рекомендуємо при отриманні товару (особистому та на терміналі ТК) оглядати всі придбані шини та перевіряти їх відповідність оформленому раніше замовлення.

З питаннями, не розкритими на цій сторінці, будь ласка, звертайтесь за роз’ясненнями до менеджера з 9:00 до 18.00 за тел.:
(098) 284-64-94 або по e-mail: armour.expera@gmail.com