Mitas-EX-01-radial-excavator-tyre-ua

Новинка! Радіальна шина Mitas EX-01 спеціально для колісних екскаваторів. Leave a comment

1 липня 2021 бренд Mitas запустив нову модель EX-01 – першу радіальну шину для колісних екскаваторів з ненаправленим малюнком протектора.

Боковина протектора має інноваційну форму, що забезпечує зчеплення на м’яких поверхнях (гравійних, щебеневих), а центральний протектор, за рахунок більшої товщини, покращує стабільність та плавність ходу на твердих.

Розробник вирішив проблему пошкодження шини не гумовими кільцями, а посиленням конструкції боковин, що забезпечує щільний контакт між шинами та запобігає пошкодженню. Підсилені боковини призначені спеціально для систем подвійного кріплення.

EX-01 створена не тільки для їзди по асфальтованому дорожньому покриттю, а й по подрібненому камінню та гравію. Стабільність та стійкість до проколів забезпечує також повністю сталева конструкція шини.

Завдяки радіальній конструкції шина має більшу тривалість експлуатації, гарантує оператору комфортну їзду і менша витрата палива.

Модель доступна у розмірі 315/80 R22.5.

В асортименті ТрансТайєр також представлені діагональні шини Mitas для екскаваторів із трьома різними протекторами: EM-20, EM-22, NB 38.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *