Про нас

Чому transtire?

Аргументований вибір, швидке відправлення, гарантована заміна у разі шлюбу, можливість оглянути шини на складі – ось чому вибирають саме нас!

Ціль компанії

Ми прагнемо, щоб transtire.com.ua став для клієнтів точкою зв’язку з професіоналами, здатними допомогти вирішити будь-яку складну “шинну” ситуацію

Відповіді для вас

За 7 років роботи у шинному бізнесі нам є чим з вами поділитися! Доступні відповіді на питання щодо взаємозамінності, ходимості, встановлення шин на спецтехніку – наш профіль

Андрій Кузнєцов засновник, директор

Євгенія Ігнатьєва комерційний директор

Юлія Тучина менеджер

Денис Кизимович менеджер

Вітаємо вас на сайті transtire.com.ua – це інтернет-магазин спецшин зі зручним інтерфейсом та гарним вибором, де знайти потрібний розмір просто як ніколи.

Спецшини – непроста покупка?

Щоб купити шини на навантажувач, грейдер, трактор, екскаватор, самоскид та іншу велику техніку, у вас є 2 рішення:

– подивитися, які шини стояли «до», і знайти такі самі;

– вибрати шини виходячи з умов експлуатації техніки.

Але простота першого варіанта часто оманлива, оскільки:

а) даного бренда у потрібному розмірі може бути ні в кого з продавців над ринком;

б) з моменту останньої купівлі позиція могла суттєво подорожчати та припинити вкладатися у рамки бюджету;

в) ви можете бути незадоволені ходимістю шин і захочете підібрати більш вигідний варіант.

Швидше, зручніше, простіше

Звернувшись до менеджера, який володіє знаннями в області підбору шин за умовами експлуатації та усною базою відгуків (які так складно знайти в інтернеті на специфічні товари), ви дозволяєте компетентній людині вирішити усі ваші завдання. Вам залишається остаточний вибір та задоволення від якісно виконаної роботи.

За сторінками цього сайту стоять люди, які постійно працюють над його зручністю, швидкістю, конкурентоспроможністю цін, актуалізацією наявності, поповненням асортименту, якістю обслуговування.

 

Безперечні переваги

Ми говоримо вашою мовою, чудово розуміємо ваші потреби та пропонуємо їх вирішення. Покупка шин на transtire.com.ua завжди:

  • Безпечна;
  • Вигідна;
  • Виважена.

ТОВ «Експера Україна», що володіє сайтом transtire.com.ua, у шинній галузі вже більше 7 років. Ми виконали свої зобов’язання за всіма укладеними контрактами за цей час, отримали постійних клієнтів від Львова до Харкова та Одеси, зарекомендувавши себе надійним постачальником.

Приємно познайомитися до зустрічі, адже вам точно захочеться сюди повернутися!

Що ми пропонуємо?

Ви можете залишити запит по потрібних позиціях у будь-який час доби – ми відповімо з початком робочого дня.

Менеджер завжди порадить вам оптимальний варіант щодо співвідношення ціни/якості. Ми не розписуватимемо переваги шин, які вам не по кишені, не пропонуватимемо прострочений товар.

Швидкість доставки залежить від перевізника, а ми робимо все можливе, щоб вчасно відправити вантаж і повідомити номер ТТН, щоб ви не хвилювалися.

Ми телефонуємо клієнтам, щоб підтвердити отримання оплати від них, повідомити номер ТТН, нагадати про своєчасний забір вантажу – працюючи з компанією “Експера Україна”, ви завжди знаєте, де ваші гроші та товар.

Завдяки серйозному ставленню до справи постійно зростає наша база постійних покупців. Вони із задоволенням користуються знижками та спецпропозиціями компанії.