Новинка від GRI! Peakmaster Snow – гарантія чудової роботи у суворих зимових умовах. Leave a comment

Бренд GRI (Шрі-Ланка) випустив інноваційну цільнолиту модель шин для вилкових навантажувачів преміум-класу, призначену для експлуатації в суворих зимових умовах.

Peakmaster Snow – вдале поєднання дизайну, передової, продуманої до дрібниць конструкції, та відмінних експлуатаційних характеристик, розроблених на основі «потреб та специфікації клієнтів».

Шина характеризується вдосконаленим складом компаунду та конструкцією, призначеною для роботи при мінусових температурах та на засніжених поверхнях. Ширший протектор покращує керованість на мокрій дорозі, зчеплення з поверхнею та стійкість на поворотах. Глибокі бічні та центральні проушини гарантують зчеплення зі снігом та запобігають ковзанню. Центральні довгі канавки створюють плавний комфортний хід та покращують властивості самоочищення. Неглибокі паралельні канавки розроблені для запобігання засміченню снігом.

Модель вдало пройшла тестування в регіонах із суворими кліматичними умовами протягом усього зимового сезону та довела свою користь та переваги.

Директор GRI Прабхаш Субасінгхе зазначає, що бренд і надалі націлений на постійні дослідження та розробки, а також на інноваційне мислення з використанням передових технологій у сфері виробництва шин.

З 2002 року GRI виробляє високоякісні шини для спецтехніки, у тому числі, радіальні сільськогосподарські та будівельні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *