Показано 1–48 із 99

Купити шини на самоскиди

Запит «шини для самоскида» зазвичай має на увазі пошук міцних вантажних покришок на дорожні моделі, вантажопідйомністю до 40 т, і набагато рідше йдеться про великогабаритні кар’єрні одиниці техніки типу Белаза.
Вибрати шини на самоскид для дорожніх перевезень Ви можете на сайті seotest.transtire.com.ua в розділі каталогу «Вантажні».
Ми постачаємо шини в різних цінових категоріях і завжди пропонуємо варіанти в популярних розмірах, наприклад, 295/80-22.5, 235/70-17.5, 385/65-22.5.
Властивості, які клієнти очікують отримати від гуми під час навантаженої експлуатації:
⇒ висока зносостійкість при інтенсивному використанні;
⇒ стійкість до розривів, перегріву, проколів та розрізів;
⇒ впевнене зчеплення та стабільність.
Посилена гума для самоскида, її характеристики
Для великої техніки знадобиться посилена гума для самоскида – із завданням впораються великі розміри з підвищеною шарністю, зміцненими боковинами та особливо міцним каркасом.
У кар’єрах зазвичай застосовується протектор типу «хвиля» та «перервана хвиля», які розроблені спеціально для важких умов і можуть забезпечити нормальне зчеплення та ходимість за рахунок спеціального малюнка та збільшеної глибини протекторного шару.
Гума гідної якості має бути продуктивною, міцною та довговічною за справедливої ціни – і багато китайських преміум-брендів сьогодні відповідають цим вимогам.
Менеджер шинного інтернет-магазину з досвідом, обізнаний у реальних відгуках про ті чи інші бренди, завжди може порадити, що краще брати та конкретну модель техніки за заданих умов експлуатації та бюджету.
Ціни в інтернеті
Ціни в інтернет-магазині на будь-які шини завжди залежать від багатьох факторів: курс валют, партія, наявність особливих домовленостей із заводом, залишок на складі тощо. Менеджери transtire намагаються стежити, щоб наші пропозиції завжди залишалися конкурентними на ринку.
Ми робимо доставку у всі міста України (Київ, Дніпропетровськ, Львів, а також невеликі міста) декількома транспортними компаніями, щоб клієнт мав вибір та можливість заощадити.
Можливі додаткові знижки у разі оптової купівлі або придбання дорогих позицій, що обговорюються індивідуально.
Дивіться найпоширеніші моделі самоскидів та відповідні розміри шин – якщо ви шукаєте шини для самоскида МАЗ, M.A.N, Volvo, Komatsu, Hitachi, Caterpillar ця інформація може бути корисною.