Шини на Bobcat

Сьогодні власники міні-навантажувачів воліють вибирати на свою техніку шини, які спеціально сконструйовані для конкретних умов експлуатації.

Перед тим, як купити шини для Бобкат, потрібно розібратися з необхідним розміром та типом протектора. Деякі з них створені для потужного потягу в складних умовах пересіченої місцевості, коли прохідність і продуктивність мають найбільше значення, інші ж сконструйовані для мінімізації шкідливого впливу на ґрунт. І в той же час всі вони повинні бути міцними, стійкими до зношування, занесення та жорсткого середовища, в якому вони працюють. В інтернет магазині ТрансТайєр доступні моделі з різними протекторними малюнками для спеціальних застосувань.

Бажаєте дізнатися розмір шин за моделлю Bobcat?

Ми підготували таблиці з розмірами шин, згруповані за моделлю спецмашини та можливих типорозмірів покришок для неї. Виберіть тип техніки і дізнайтеся, що ви шукали – розмір коліс на Бобкет!

Знаєте потрібний типорозмір шин?

Переходьте безпосередньо до каталогу шин та вибирайте шини для своєї техніки. Також ви можете зв’язатися з менеджерами нашого магазину для консультації та отримання комерційної пропозиції

Перед покупкою ознайомтесь із основними категоріями шин на bobcat:

➤ Для твердих поверхонь (Hard Surface): моделі для запобігання стирання під час роботи на твердому покритті, такому як бетон та тротуар.

➤ Для важких умов експлуатації (Severe Service/Severe Duty): такі спецшини спроектовані з дуже глибоким, стійким до порізів та подряпин протектором. Така покришка добре працює на екстремальних майданчиках, таких як скельні породи, гравій, знесення споруд, переробка металобрухту, скляні заводи.

Фото: Шини на Бобкет

➤ Великовантажні (Heavy Duty): моделі преміум-класу із захистом обіду та дуже товстою бічною стінкою для запобігання пошкодженню обіду та проколів боковини. Поєднуючи в собі більш високі показники шару, краще зчеплення з дорогою, довгий термін служби та якість, вони ідеально підходять для таких застосувань, як будівництво, прибирання снігу, ландшафтний дизайн та сільське господарство.

➤ Шини для стандартних вимог (Standard Duty) більш економічні та використовуються для легких робіт з благоустрою території та інших видів слабоінтенсивних робіт. Розроблені для додаткової тяги та довговічності при експлуатації у сільському господарстві, ландшафтному дизайні та загальному будівництві.

➤ Моделі загального призначення (General Purpose), які виготовляються з унікальної суміші натурального та синтетичного каучуку.

➤ Шини для дерна (Turf & Sand) популярні для установки на техніку Bobcat. Для сервісних машин вони відрізняються великою глибиною протектора значною кількістю гуми на поверхні контакту, що підвищує зносостійкість та стійкість до проколів. У парку або на фермі такі шини забезпечують комфорт водія за максимальної продуктивності, адже неагресивний протектор ідеально підходить для мінімізації пошкоджень трави/газону.

Фото: Колеса на бобкат

➤ Покришки All Terrain – універсальні шини, що підходять для більшості областей використання. Відзначаються відмінним зчепленням та стійкістю до зносу.

Mud Tire – грязьові шини – агресивний протектор для чудового зчеплення та самоочищення на бруді та пухкому ґрунті.

➤ Варіація Super Float призначена для пересування на м’якому та вологому грунті. Вона має широкий протектор та важкі боковини. При дотриманні рекомендованого тиску забезпечують до 85% більшу площу контакту порівняно зі звичайними шинами. Підійдуть для робіт у парках, кладовищах, полях для гольфу, пляжах.

Размеры шин на погрузчик Bobcat

Суцільнолиті шини на Бобкат розраховані на термін служби, що втричі перевищує життєвий цикл пневматичних шин. Поставляються вже на сталевому обіді і готові до встановлення на машину. Підійдуть для надагресивних умов, таких як робота з металобрухтом тощо. завдяки міцності на розрив та стійкості до розриву. Серед них виділяються шини з отворами, які забезпечують комфорт їзди порівнянний із пневмошиною: запатентована технологія Twin Flex подвійного ряду отворів та гладкі Smooth Flex від Bobcat. Багато заводів-виробників також виробляють такі шини, наприклад, McLaren. Модель Smooth добре підходить для сухих, жорстких та компактних поверхонь, а All Terrain Solid має канавки для водовідведення від поверхні зчеплення.

Шини на трактор Bobcat діляться за типом оброблюваного ґрунту на:

Дернові– глибокий протектор з великою площею контакту залишає мінімальні слід навіть на вологому ґрунті.

Загального застосування– високоміцна шина протистоїть деформаціям, розривам та розтріскуванням через широке перекриття ламелів по центру протектора та широких ґрунтозачепів. При цьому відрізняється гарною керованістю та зносостійкістю.

Сільськогосподарські– встановлюються для забезпечення тяги та потужності. Знижує вібрацію оператора та виключає розгойдування техніки з боку на бік.

Фото: трактор бобкат

Размеры шин на телескопические погрузчики Bobcat

Найважливішими критеріями при виборі гуми на Бобкет завжди будуть середовище та модель спецтехніки. Таке узгодження під час підбору значно збільшує продуктивність шин. Крім цього, регулярні огляди шин та перестановка (ротація) вплинуть на термін служби та безпеку експлуатації.

Заводські шини найчастіше мають протектор «ключка» для бездоріжжя. Покришки з позашляховим малюнком зазвичай мають зменшений протекторний шар, меншу вагу та коштують дешевше. Як правило, власники автопарку шукають економічний варіант, проте їм варто звернути увагу на інші пропозиції на ринку, враховуючи вимоги зовнішнього середовища.

Размеры шин на телескопические погрузчики Versahandlers Bobcat

Вибір дорожчої спецшини з більшою глибиною протектора збільшує термін служби. Життєвий цикл шин фактично визначається стійкістю протектора до зносу, яку безпосередньо впливає її хімічний склад – компаунд і будову протектора. Шина з більшою глибиною протектора та/або вищим ставленням гума/порожнеча (менше канавок), буде більш зносостійкою, ніж та ж покришка з тим самим складом протектора, але меншою протекторною глибиною/або великою кількістю канавок.

На сайті ви можете купити гуму на Bobcat для твердих поверхонь, пухкого та м’якого ґрунту, снігу, дерну, гравію та каменю. Ми пишаємось нашим широким вибором та відмінними цінами! Почніть пошук коліс для свого навантажувача Bobcat зараз!

Размеры шин на сочлененные погрузчики Bobcat

Размер шин на экскаватор-погрузчик Bobcat

Фото: покришки для Bobcat

Размеры шин на компактные трактора Bobcat

Размеры шин на рабочие машины Bobcat

Фото: гума на бобкат

Размер шин на коммунальные машины

Еволюція навантажувачів Bobcat

Ми намагалися дати максимальну кількість інформації у максимально зручному вигляді. Сподіваємось, ми змогли допомогти вам у виборі шин.

Якщо ви прочитали всю статтю, скористалися таблицею, подивилися відео та вам стало простіше зробити покупку – ми раді! наша праця не була марною.

Пишіть, на яку тему нам ще підготувати матеріал і ми намагатимемося максимально швидко викласти її на улюбленому TransTire, адже Шининаша пристрасть.

А найкраща похвала – це покупка шин у нас!