Показано 1–48 із 542

Купити шини для комбайна

Шини для комбайна – це, напевно, останнє, про що можна думати, як про засіб, що дозволяє підвищити ефективність польових робіт. Але оскільки найцінніший актив агрофірми – це здоровий ґрунт, важливо захистити його, зменшивши ущільнення та площу колії. Це залежить і від шин зокрема.
Покришкам зазвичай приділяється мало уваги, вибираються найдешевші, але повний бункер зерна на сьогоднішніх комбайнах може додати понад 7 тонн до ваги машини, що призведе до додаткових навантажень на шини та посилення утрамбовування ґрунту.
Підготувати їх потрібно заздалегідь. Підготовка до збирання врожаю повинна починатися з перевірки готовності техніки та відповідної гуми на ній. Варіант, який може бути чудовим вибором для умов вологого ґрунту, може на сухому твердому ґрунті поводитися набагато гірше, і навпаки.
Як вибрати гуму на комбайн
Отже, два основних фактори, які слід враховувати при виборі шин на комбайн – це дизайн протектора, і чи ви хочете використовувати здвоєні колеса або одинарні – обидва рішення повинні ґрунтуватися на тому, чи буде техніка працювати на вологій м’якій або сухій поверхні.
Можливість зберігати високу продуктивність техніки під час збирання врожаю, який дуже швидкоплинний і залежить від погодних факторів, має вирішальне значення для результату, а шини можуть значно впливати на продуктивність у польових умовах.
Щоб забезпечити оптимальну продуктивність, фермерам необхідно вибрати правильну шину для роботи та підтримувати належний тиск. Критеріями вибору є тип ґрунту та навантаження, які можуть відрізнятися для однакових машин від одного господарства до іншого.
Якщо фермер не знає, що є найкращим рішенням для його умов, завжди краще проконсультуватися в місці придбання шин, повідомивши, як інтенсивно і де вони будуть використовуватися. Гума зазнає циклічного навантаження, і більшість критичних максимальних точок припадає на прибирання (коли швидкість становить <6 км/год).
Максимальне очікуване навантаження важливе як для належного вибору, так і для підтримки оптимального тиску всередині. Зважте провідну вісь комбайна в повному комплекті техніки та із заповненим зерновим резервуаром. Розділіть вагу осі на кількість коліс на ній, щоб визначити максимальне навантаження для однієї шини. Для подвійних покришок розділіть вагу осі на 4 (кількість коліс на осі в цьому випадку), а потім розділіть отриману на 0,88.
Необхідно враховувати важливі характеристики шин. Перевірте позначення на бічній стінці, щоб визначити, яка зараз стоїть – радіальна (R) або діагональна. Щоб визначити "оптимальний" інфляційний тиск, керуйтеся рекомендаціями виробника з поправкою на температуру навколишнього середовища, щільність ґрунту.
Замовити шини для комбайна можна в інтернет-магазині transtire.com.ua – компанія «Експера Україна» вже давно зарекомендувала себе надійним постачальником з конкурентними цінами. Працюємо оперативно, доставка у всі міста.