Показано 1–48 із 359

Купити шини на екскаватор-навантажувач онлайн

На складі інтернет-магазину transtire.com.ua є шини на екскаватор-навантажувач у різних розмірах та типах протектора. Якщо Ви не знайшли відповідного варіанта (за ціною або іншими критеріями) серед представлених позицій – все одно зателефонуйте, тому що додати на сайт все дуже важко.
В наявності бюджетні бренди та дорожчі, які характеризуються винятковою довговічністю в правильних умовах експлуатації. Ідеальні шини для екскаваторів-навантажувачів відрізняються високою продуктивністю, зносостійкістю, витримують великі навантаження при доступній ціні. Але в залежності від інтенсивності експлуатації та завантаженості техніки, у кожному конкретному випадку допустимі пороги за цими критеріями відрізняються, і різні компанії, навіть на ідентичні моделі машин, вибирають різні варіанти.
Хоча є екскаватори, які працюють в умовах мінливих поверхонь пересування, що потребують універсальних шин, багато виробників розробляють спеціалізовані види протекторного малюнка для конкретних додатків, щоб забезпечити кращу віддачу на певних ділянках. І це має сенс. Екскаватори зазвичай працюють на твердій місцевості, такій як щебінь та асфальт, або на м’якій – сніг та бруд. Наприклад, тягові шини на екскаваторі-навантажувачі, задіяному в дорожньому ремонті та працюючому весь день на асфальті, стиратимуться набагато швидше, ніж у протекторі, розрахованому на тверді абразивні покриття.
Підбір гуми на екскаватор-навантажувач
Коефіцієнт порожнечі – це різниця між найвищою та найглибшою точкою малюнка протектора. Невелике значення означає більше гуми в контакті з поверхнею, відповідно меншу тягу, але більш плавну їзду на твердих поверхонь. І навпаки, велике співвідношення залишає менше гуми в плямі контакту і забезпечує кращу тягу на м’якій місцевості, як пісок або бруд.
Переконайтеся, що вантажопідйомність відповідає навантаженню. Гума з більшою шарністю витримує більшу вагу. Завжди вибирайте індекс навантаження, що перевищує реальну вагу, що припадає на колесо (вага техніки+вантаж).
Не нехтуйте індексом швидкості. Це число вказує на максимальну швидкість, з якою може впоратися покришка.
Типорозмір вказано на бічній стінці. Якщо в ньому є буква “R”, це означає радіальну шину. Тільки числа – так підписується діагональна.
Доведено, що діагональні швидше зношуються і менш стійкі до пошкоджень та проколів, а залежно від робочої території радіальні можуть забезпечувати кращу тягу та ефективність використання палива.