Показано 1–48 із 472

Купити вантажні шини в Україні

Вантажні шини є джерелом однієї з актуальних проблем водіїв вантажних автомобілів: швидкий вихід з ладу і придорожнє обслуговування в рейсах. Купити хороший зносостійкий комплект –можливість відкласти труднощі на максимально довгий час.

Як тільки вибір зроблений, ви можете зосередитися на максимальній продуктивності, враховуючи оперативні та експлуатаційні фактори. На Заході це зазвичай вирішується шляхом розробки довгострокової програми обслуговування шин, а також за допомогою регулярного моніторингу правильного накачування шин, своєчасної зміни напрямку обертання, відстежуючи появу нерівномірного зносу і порушень цілісності корпусу.

Вантажна Rubber Сервіс

На що звернути увагу в першу чергу?

Підтримка правильного тиску в шинах є одним з найбільш важливих умов для продовження терміну служби шин.

Дотримуйтеся при русі максимальної рекомендованої швидкості для шин.

Моніторинг залишкової глибини протектора.

Великий відсоток нерівномірного зносу і появи вібрацій при русі відноситься до задачі установки. Правильна установка запобігає передчасному стирання гуми.

Як впливають помилки установки (причина / знос)
– надлишковий тиск / центр;
– недостатня накачування / в зоні плечей;
– дисбаланс / на одній стороні шини.

Як поміняти місцями?

Рекомендується поміняти місцями шини, коли вони досягають 50% від зносу або навіть раніше, якщо є ознаки нерівномірного стирання.

Зміна напрямку обертання робиться для вирівнювання стирання в плечових зонах ведучої та причіпної шини. Рульові колеса зазвичай змінюються з однієї сторони на іншу, що змінює напрямок обертання і вирівнює протектор.

Якщо гума зносилася рівномірно, немає необхідності міняти колеса в місцях «для профілактики» – це робиться тільки при наявності помітних візуальних зауважень. Тобто, якщо той же самий тип слабких зон видно на всіх шинах, або значна різниця визначається між різними автомобілями (від осі до осі для ведучого і з боку в бік для рульового управління). Тоді потрібно провести ротацію, щоб виправити це.

N.B. Зверніть увагу, що спрямовані шини є єдиними, для яких заборонено змінювати напрямок обертання при переміщенні і остерігайтеся ситуації невідповідності.

Вантажні шини для далеких перевезень

Великі вантажівки використовуються для міжміських (міжміського і міжнародного) перевезеннь на далекі відстані. Низька якість доріг стає додатковим викликом для шини. Тип і вага вантажу, що перевозиться також в значній мірі впливає на їх стабільність і тривалість робочого циклу. Таким чином, ці фактори необхідно враховувати при виборі вантажних шин для маршрутів руху дальнього радіусу дії.

Протектор типу ребра, як правило, служить довше, ніж з поперечними ламелями, так як у ньому елементи менш «розшатуються» через коливання при переміщенні між дорогою і каркасом колеса. Поперечний протекторний малюнок більш сприйнятливий до малопомітного покачування під навантаженням, що “виливається” в додатковий знос, що швидше «з’їдає» глибину гумового шару.

Шини з більш глибоким протекторним шаром відчувають ще більший вплив відхиляючих сил, тому знос відбувається швидше. Здається, що більш товстий протектор є запорукою тривалого обслуговування, але тільки завдяки більшому «запасу» на початку. Але якщо виміряти зменшення шару для пройдених кілометрів, виходить, що углублене покриття зношується швидше, коли шини є новими, а потім сповільнюється в міру зменшення залишку.

Вантажні шини в Україні

В інтернет-магазині Transtire.com.ua доступний хороший вибір позицій марок Double Coin, Michelin, Annaite, Antyre, Fullrun, Kormoran, Roadwing, Sunfull доступний.

Популярні розміри на кермовий, причіпний і ведучий міст ви можете запросити у менеджера, і ми організуємо швидку (а в деяких випадках безкоштовну) доставку в Києв, Дніпро та інші міста України.