Показано 1–48 із 393

Купити шини на телескопічні навантажувачі

Телескопічні навантажувачі можуть використовуватися на різних поверхнях, таких як трава, гравій, ділянки будівництва та бетон. У Європі телескопічні автонавантажувачі використовуються повсюдно як універсальна спецтехніка на будівельних майданчиках, а також фермах, де вони допомагають заготовляти сіно, корми та інше як по мокрому грунту, так і на більш твердих абразивних покриттях.
В інших країнах, наприклад, у нас телескопічні навантажувачі зазвичай більш орієнтовані на будівельну галузь. Це одне з найвибагливіших місць застосування – їм доводиться переносити важкі вантажі матеріалів через бруд, будівельне сміття та бетонні ділянки. З гідністю витримати ці випробування можуть лише шини пристойної якості, підібрані відповідно до умов роботи.
Хороша гума відрізняється універсальністю, ця якість дає компаніям можливість використовувати техніку максимально ефективно. Деякі моделі дозволяють телехендлерам не втрачати ефективності і на м’яких, і на твердих поверхнях. При підборі важливі такі характеристики, як довговічність, прохідність, стійкість, тяга.
Специфіка підбору гуми для телескопічної спецтехніки
Шини на телескопічний навантажувач – це завжди непростий вибір, який тільки ускладнюється з появою нових видів навісного обладнання, що означає постійне розширення функцій техніки. Якісний варіант покришок для цього агрегату передбачає стійкість до стискання в обох напрямках, плюс висока тяга затребувана незалежно від поверхні – тому важлива велика площа контакту та зміцнені боковини. Високопродуктивні машини вимагають більшої стабільності, ніж інші види обладнання. Шини телескопічних навантажувачів повинні працювати на досягнення максимальної стійкості та маневреності на будь-якій місцевості. Одиниці техніки, що переміщують матеріали та працюють на переробних підприємствах (наприклад, збирання та перенесення брухту), найбільше виграють від зміцненої боковини та зносостійкого компаунду.
При висуванні стріли відбувається перерозподіл ваги вантажу між колесами, тому покришки повинні витримувати перепади ваги та векторів навантаження. Важливо, щоб протектор зберігав зчіпні властивості у широкому діапазоні умов. Звичайно, високий рівень відповідності всім вимогам зазвичай означає підвищення ціни. Купити гуму за конкурентною вартістю можна на цьому сайті.
Ціни на спецшини
На transtire.com.ua запропоновані перевірені ходові моделі з різними типами протекторного малюнка – наш менеджер допоможе легко вибрати ідеальний універсальний варіант для вашого телехендлера. Також тут знайдете автошини на вилкові, фронтальні, міні-навантажувачі, екскаватори та інші види спецтехніки. Здійснюється доставка в Київ, Харків, інші великі та малі міста України.