Показано 1–48 із 416

Покупка шин для вилкових навантажувачів

Шини для вилкового навантажувача значною мірою визначається вашим операційним середовищем. Тобто істотно, чи працює техніка в приміщенні (наприклад, складські операції) або на відкритому повітрі, пересувається гладкими поверхнями або грубими і рельєфними. Визначення правильних покришок вплине на ефективність автонавантажувача та безпеку його експлуатації.
Але перш ніж приступати до пошуку, переконайтеся, що ваша одиниця техніки взагалі дозволяє вибирати: частина з них сконструйована з рамами, які розраховані тільки на конкретний тип коліс. Тому часто вибір вилочника означає у майбутньому придбання спецшин лише у жорстких рамках однієї категорії (бандажні).
Найпоширеніші розміри: 6.00-9, 8.15-15, 7.00-12, 300-15.

Характеристики суцільнолитої та пневматичної гуми

Пневматика

  • Призначені для нерівних зовнішніх майданчиків, мають хороші амортизуючі властивості.
  • Загальновизнано, що їхнє застосування продовжує термін служби спецтехніки, особливо для автонавантажувачів з високою вантажопідйомністю.
  • Потрібна значна площа для повороту.
  • Менш захищені від порізів та пошкоджень.

Супереластик

  • Не схильні до проколів.
  • Мають у 2-3 рази більший запас “ходіння”.
  • Не підходять для постійної роботи на вулиці.
  • Відрізняються слабкою амортизацією.
  • Не встановлюються на важкі види навантажувачів.

Ціна шин на вилочний
Якщо крім необхідного типорозміру ви знаєте, який різновид є оптимальним для певних умов, можна перейти до наступних рівнів підбору. Чим більше факторів та потреб кожної організації буде враховано – тим більшу вигоду ви відчуєте з часом.

Наприклад, цільнолиті представлені у варіаціях з бортом/без (залежить від диска), звичайні або білі (немаркі). Хоча для вилочників, в основному, виробляються моделі зі стандартним характерним малюнком протектора, дорогі бренди тут надають деякі опції.
Усі ці можливі варіанти впливають на кінцеву ціну.
У магазині transtire.com.ua доступний гідний асортимент у всіх популярних розмірах різних виробників Китаю та Європи (зарекомендувавші себе компанії, що пропонують перевірену якість) середнього та топ сегмента.
Купити в Україні з доставкою в Київ, Харків, інші великі та невеликі міста зручніше та дешевше через інтернет, скориставшись послугами ТК. Телефонуйте, наш менеджер надасть вибірку товарів із наявності особисто для вас.