Шина 12.5L-16SL BKT 14PR Farm IMP I-1 SBRT TL

BKT

  5,865.00 

  ⏩ Завдяки якісному компаунду ця модель зберігає м’якість і прекрасні флотаційні характеристики (мінімізує шкоду, що завдається родючому шару ґрунту та кореневій системі сільськогосподарських (садових) рослин), а також чудово протистоїть зношуванню та різним ушкодженням за рахунок багатошаровості та посиленого каркасу.

  Малюнок протектора, що складається з чотирьох поздовжніх заглиблень, забезпечує хороше управління, плавність ходу і відмінне зчеплення під час руху як по м’яких грунтах, так і по твердих дорожніх покриттях. Вона має високу вантажопідйомність при низькому внутрішньому тиску і підвищену робочу швидкість, що дозволяє зменшити кількість транспортних циклів і підняти економічну ефективність (за рахунок економії палива).

  BKT FARM IMPL I-1 – всесезонна безкамерна діагональна шина. Застосовується для установки на різну аграрну техніку та причепи (напівпричепи), а також машини, що використовуються для обробки садів (культиватори, жниварки, сівалки, косарки, сінов’язалки, прес-підбирачі, запилювачі, розкидачі добрив та гною, плуги, борони, розприскувачі) та пересувні електрогенератори.

  Всего 0 отзывов

  0.0 overall
  0
  0
  0
  0
  0

  Be the first to review “Шина 12.5L-16SL BKT 14PR Farm IMP I-1 SBRT TL”

  There are no reviews yet.