Шина 23.5R25 BKT Earthmax SR30 L3/E3 195A2/185B CR TL

BKT

  65,234.00 

  ⏩ Застосування: навантажувач, самоскид із шарнірно-зчленованою рамою, бульдозер.

  Радіальна шина BKT Earthmax SR 30 має сталевий каркас та міцний металокордний брекер, що забезпечує чудову стійкість та дуже високий опір проколам. Модель BKT Earthmax SR 30 була розроблена з ненаправленим жорстким блоковим малюнком протектора, що сприяє неперевершеній тязі та маневреності. Спеціальна протирозрізна та термостійка гумова суміш захищає шини від порізів та накопичення тепла, що значно збільшує термін служби протектора.

  Навіть, якщо спецтехніка та шини працюють при важких навантаженнях у коротких та частих поїздках, постійно піддаються впливу високих температур, шини Earthmax SR 30 впораються з поставленим перед ними завданням!

  Лінійка радіальних шин Earthmax призначена для землерийних машин, самоскидів, колісних навантажувачів, бульдозерів, грейдерів, які працюють у складних умовах великих будівельних майданчиків, кар’єрів та шахт. Конструкція All Steel забезпечує відмінну стійкість, оптимальне розподілення навантаження і робить шини особливо стійкими до проколів, захищаючи їх від пошкоджень, спричинених сторонніми предметами.

  Всего 0 отзывов

  0.0 overall
  0
  0
  0
  0
  0

  Be the first to review “Шина 23.5R25 BKT Earthmax SR30 L3/E3 195A2/185B CR TL”

  There are no reviews yet.