Шина 385/65R22.5 Powertrac Power Contact 20PR 160L

Powertrac

  7,920.00 

  ⏩ Малюнок протектора, стандартний для даного типу шин, складається з канавок, що розділяють його на п’ять «ребер» з досить глибокими ламелями, чудово відводить воду та мокрий сніг з-під колеса, борючись з акваплануванням, тим самим покращуючи зчеплення навіть на вологій поверхні, забезпечує відмінну прохідність та тягове зусилля.

  Знижений опір коченню дає можливість економити паливо та підвищити його економічну ефективність. Також вона має гідну курсову стійкість, керованість і стабільність при виконанні поворотів, підвищену вантажопідйомність.

  Хороша гумова суміш, посилені каркас і боковини дозволяють знизити можливу механічну деформацію під час руху з вантажем і при попаданні у вибоїни, збільшують зносостійкість та гарантують захист від можливих пошкоджень (проколи, порізи, відшарування), скорочуючи час простою техніки та витрати на її ремонт.

  POWERTRAC POWER CONTACT – всесезонна шина, яка ставиться на рульову вісь вантажних автомобілів, що беруть участь у комерційних регіональних та магістральних перевезеннях вантажів, та експлуатуються у різних дорожніх умовах, за будь-яких погодніх та температурних режимів.

  Всего 0 отзывов

  0.0 overall
  0
  0
  0
  0
  0

  Be the first to review “Шина 385/65R22.5 Powertrac Power Contact 20PR 160L”

  There are no reviews yet.