Шина 420/70R30 BKT 134A8/B RT-765 TL

BKT

  • На трактор
  • Шини 420/70 R30 на трактор

21,614.00 

⏩ Завдяки багатокутній конструкції виступів з крутими кутами та гладким переходам дана модель характеризується високими властивостями самоочищення, навіть при їзді мокрими болотистими грунтами. Протектор R-1W «ялинка» має збільшену площу впливу на поверхню, а разом з низьким тиском – покращує плавність ходу, прохідність на м’яких поверхнях та на бездоріжжі, при цьому мінімізує ущільнення родючого шару ґрунтів та збитки, завдані рослинам.

Сучасна посилена конструкція боковин і каркаса забезпечує у поєднанні з якісною гумовою сумішшю хорошу зносостійкість, і дає можливість шині добре протистояти пошкодженням (порізам, проколам, тріщинам) – збільшуючи термін її служби.

Модель відрізняється від стандартних шин стабільністю при їзді та підвищеними тяговими характеристиками, які досягаються мінімізацією ковзання та пробуксування, що дозволяє збільшити загальну продуктивність та економію палива, за рахунок більш швидкої обробки полів та скорочення кількості циклів транспортування.

BKT Agrimax RT-765 – це радіальна, безкамерна, всесезонна шина, призначена для встновлення на сільськогосподарські трактори, що працюють у надважких умовах, таких як перевезення вантажів, робота з навісним обладнанням, обробка садів та виноградників.

Всего 0 отзывов

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Шина 420/70R30 BKT 134A8/B RT-765 TL”

There are no reviews yet.