Шина 620/75R30 SFT 180A8/168A8 TL Mitas

Mitas

  • На трактор
  • Шини 620/75 R30 на трактор

63,692.00 

⏩ Завдяки глибокому протектору (55 мм) та багатокутним ґрунтозачепам дана модель показує високі властивості самоочищення та чудове зчеплення при їзді по м’яких та болотистих ґрунтах. Mitas SFT з малюнком типу R-1W «ялинка» має збільшену пляму тиску на поверхню та низький робочий тиск – що робить шкоду, що завдається родючому шару ґрунту мінімальним, не ушкоджуючи кореневі системи культурних рослин.

Посилені боковини та конструкція каркасу у поєднанні з якісною гумовою сумішшю гарантує відмінну зносостійкість, а також захищають шину від різних механічних пошкоджень (проколи, порізи, розриви) у всіх проекціях, тим самим збільшуючи її термін служби та зменшуючи витрати на ремонт. Також вона дозволяє забезпечити стабільність і керованість під час руху, підвищені тягові характеристики з максимальним навантаженням, що дає можливість збільшити загальну економічну ефективність та економію палива за рахунок більш швидкої обробки полів та скорочення кількості циклів транспортування.

Всесезонна безкамерна шина Mitas SFT призначена для встановлення на провідні осі сільськогосподарських тракторів та комбайнів, які працюють у важких умовах (перевезення вантажів, навісного обладнання, виноградників та садів).

Всего 0 отзывов

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Шина 620/75R30 SFT 180A8/168A8 TL Mitas”

There are no reviews yet.