Шина 650/75R32 BKT 172A8/B Agrimax RT-600 TL

BKT

  60,744.00 

  ⏩ Завдяки конструкції грунтозачепів ця модель характеризується відмінним самоочищенням навіть при їзді по болотистих грунтах. Протектор зі стандартним, ефективним малюнком типу R-1 «ялинка» має збільшену пляму контакту з поверхнею, а разом з низьким тиском покращує плавність ходу та керованість, прохідність на м’яких ґрунтах та на бездоріжжі, при цьому мінімізує ущільнення родючого шару ґрунтів та збитки, нанесені рослинам.

  Посилена конструкція боковин і каркаса у поєднанні з якісною гумовою сумішшю забезпечує хорошу зносостійкість і дає можливість шині відмінно протистояти пошкодженням (порізам, проколам, тріщинам), тим самим збільшуючи термін її експлуатації.

  RT600 відрізняється стабільністю при русі та підвищеними тяговими характеристиками, які досягаються мінімізацією ковзання та пробуксування, що дозволяє збільшити загальну продуктивність та економію палива за рахунок зниження часу проведення польових робіт та скорочення кількості циклів транспортування. За всіх цих переваг вона також зберігає високі характеристики амортизації, захищаючи підвіску і деталі трансмісії від руйнувань, які можуть виникнути при їзді в результаті вібрації та ударів.

  BKT RT600 – безкамерна всесезонна шина призначена для встановлення на сільськогосподарських тракторах і комбайнах, які працюють в умовах високої інтенсивності експлуатації, таких як обробка грунту, перевезення вантажів на пасовищах, робота з навісним обладнанням, збирання врожаю.

  Всего 0 отзывов

  0.0 overall
  0
  0
  0
  0
  0

  Be the first to review “Шина 650/75R32 BKT 172A8/B Agrimax RT-600 TL”

  There are no reviews yet.