Шина 680/85R32 AC 70G 173А8 Mitas

Mitas

  • На трактор

90,459.00 

⏩ Mitas AC 70G – провідна шина, адаптована для використання в польових умовах. Підходить для використання на навантажувачах, передніх осях повнопривідних тракторів, багатоцільовій техніці (90 км/год).

Переваги:

  • Рівномірний широкий розподіл тиску на ґрунт, який забезпечує мінімальне навантаження на ґрунт.
  • Тиск накачування низький.
  • Висока вантажопідйомність.
  • Економічність та хороша продуктивність.
  • Низька вібрація та плавність руху по дорозі.

Завдяки стандартному малюнку протектора, що володіє більшою глибиною і ширшим профілем, а також потужним грунтозачепам, дана модель забезпечує відмінні самоочисні властивості і зчеплення при русі по м’яких і пухких грунтах. Вона дозволяє гарантувати стабільний, плавний і комфортний рух по нерівностях, чудовий контроль техніки на поворотах, підвищені тягові характеристики та швидкість з максимальним навантаженням, піднімаючи економічну ефективність та знижуючи витрати пального за рахунок меншого часу, витраченого на обробку полів та скорочення кількості транспортних циклів.

Mitas AC70 має значну площу контакту з поверхнею та низький робочий тиск, що дає можливість мінімізувати шкоду, яка наноситься родючим шарам ґрунту та корінням рослин.

Якісний компаунд у поєднанні з посиленими боковинами та каркасом чудово захищають шину від зношування та механічних пошкоджень, збільшуючи термін її служби.

Mitas AC70 – всесезонна безкамерна флотаційна шина, яка завдяки високому індексу навантаження використовується для встановлення на важких комбайнах та на новітніх сільськогосподарських тракторах великої потужності, що експлуатуються в екстремальних польових умовах із навісним обладнанням.

Всего 0 отзывов

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Шина 680/85R32 AC 70G 173А8 Mitas”

There are no reviews yet.