Шини 315/70 R22.5 PIRELLI TR01S 154/150L

Pirelli

Повний розмір 315/70-22.5

  10,000.00 

  ⏩ Всесезонна вантажна шина TR01S всесвітньо відомого виробника PIRELLI призначена для встановлення на провідну вісь вантажних транспортних засобів, що застосовуються для регіональних перевезень різних вантажів, по дорогах із різноманітним покриттям. Відмінно підійде для експлуатації на ґрунтових та ушкоджених дорогах, покритих снігом та льодом.

  Багатоблочний малюнок протектора, блоки якого мають різну форму і безліч кутів, забезпечує хороший дренаж води та мокрого снігу з-під колеса, перешкоджає застряганню каміння та щебеню, покращує стійкість автомобіля в будь-яких умовах. Наявність бічних грунтозачепів достатнього розміру збільшує тягове зусилля та прохідність на бездоріжжі та снігу.

  Широкий профіль покришки зі збільшеною плямою контакту з поверхнею дозволяє зробити її зношування більш рівномірним, збільшуючи тим самим термін служби. Продукція цієї фірми-виробника без винятку виготовляється з високоякісної гумової суміші, що у поєднанні зі сталевим кордом чудово захищає шину від пошкоджень, що часто зустрічаються на трасі (проколів, порізів, механічної деформації, відшарування), знижуючи витрати на ремонт та простій техніки.

  Вона непогано зарекомендувала себе як модель з високою вантажопідйомністю, хорошими швидкісними якостями і дозволяє знизити витрату палива через мінімальний опір коченню.

  Артикул: 29158 Категорії: ,

  Всего 0 отзывов

  0.0 overall
  0
  0
  0
  0
  0

  Be the first to review “Шини 315/70 R22.5 PIRELLI TR01S 154/150L”

  There are no reviews yet.