Показано 1–48 із 228

Пневматичні шини, накачані повітрям, безумовно, є найбільш поширеними, що використовуються на пасажирських транспортних засобах, таких, як і ваш автомобіль. Однак не всі шини заповнюються повітрям. Є багато транспортних засобів спеціального призначення (наприклад, будтехніка та навантажувачі), які використовують суцільнолиті шини. Як ви вже здогадалися, вони дуже відрізняються від пневматичних. Для вибору та покупки таких покришок потрібно розуміти їх конструкцію та застосовність.

Конструкція

Тверді шини, які також називають безповітряними (гусматик, суцільні, супереластики, масивні), виготовляються різними методами:

 • можуть бути виготовлені на каркасі або металокорді, який потім буде встановлений на конкретний транспортний засіб;
 • можуть бути встановлені на обіддя, призначені для монтажу пневматичних покришок.

Суцільнолиті спецшини відрізняється за двома характеристиками. Перша – гумові суміші, з яких вони виготовлені, а друга – цілі, для яких вони створені. В результаті виробництва цілісні шини виходять неймовірно твердими та довговічними, податливими та здатними працювати на високих швидкостях, із сучасним дизайном, гладким або рельєфним протектором.

На відміну від процесу вулканізації пневматичних покришок, у процесі виробництва супереластики прокочують тонкими шарами гуми на металеву раму кріплення та продавлюють через гідравлічну систему, що формує виріб. Шари додаються за допомогою валу. З кожним повним обертом колеса додається ще один шар. Їхня товщина варіюється в залежності від застосування.

Як тільки шина досягає правильного розміру, вона міститься у форму і нагрівається, що дозволяє вулканізувати гуму. Ця форма також буде інструментом для нанесення протектора на суцільну покришку.

Фото : КОНСТРУКЦІЯ цільнолитої шини

Застосування

Масивні шини будуть корисні в багатьох сферах застосування: більшість використовуються в промисловості, на вилочниках, схильних до дорожніх і наземних небезпек. Ці автонавантажувачі часто використовуються в будівельних зонах, де різні метали, металобрухт, цвяхи, шурупи та інші промислові відходи можуть пошкодити колеса. У центрах переробки відходів та на полігонах особливо рекомендовано гусматик для транспортування великих обсягів матеріалів та зниження ризику пошкоджень коліс. На вилкові навантажувачі встановлюють супереластики для стійкості та можливості перевезення важких вантажів.

Монтаж

Суцільнолиті шини можуть встановлюватися на два типи дисків: литі (зварні, цілісні) та збірні (з двох половинок). Для полегшення монтажу шинні заводи випускають моделі із додатковим буртом. У номенклатурі ви зможете їх впізнати за позначеннями Easyfit, Quick, Click тощо. Така гума встановлюється лише на зварний диск. Гусматик стандартного виконання може монтуватися як на збірний, так і зварний диск.

Фото: тип диска для монтажу цільнолитої шини

Міцність та економічна ефективність

Окрім будівельних майданчиків, є ще кілька місць, де вираз «час – гроші» більш ніж доречний. Своєчасне завершення роботи, незалежно від її розміру та обсягу, займає важливе місце серед багатьох факторів успіху для підрядника, що, у свою чергу, допомагає уникнути потенційного перевитрати коштів та втрати майбутніх бізнес-можливостей.

Ось чому будь-яке обладнання, виділене для проекту, має бути абсолютно надійним; якщо це обладнання певною мірою несправне, воно здатне викликати ефект доміно, який, зрештою, може вплинути на успішне та своєчасне завершення роботи – і, отже, на підсумкові результати.

У той час як відмова будь-якого типу обладнання може бути досить неприємною, щонайменше ситуація, така проста, як спущена покришка, може призвести до негативних наслідків. І це абсолютно не схоже на спущену шину на особистому автомобілі, яку легко відремонтувати або замінити, викликавши службу допомоги на дорогах. Спецшини на будівельній спецтехніці досить великі і громіздкі для заміни, не кажучи вже про те, що цю роботу часто необхідно виконувати в умовах бездоріжжя і утрудненого доступу, а прохідність далека від ідеалу для будь-якого допоміжного обладнання.
Щоб уникнути таких ситуацій та їх можливих наслідків, власникам спецтехніки слід розглянути можливість застосування стійких до зносу шин з твердої гуми для своїх автонавантажувачів.

Переваги

Хоча цільнолиті шини мають вищу ціну, ніж пневматичні або заповнені піною, гусматик набирає обертів (оцініть гру слів) на будівельному ринку з низки причин:

 • Менше ударного впливу на обладнання;
 • Надглибокий протектор для більшої тяги;
 • Додана вага стабілізує машини (нижній центр тяжіння);
 • Запресовані на обід для запобігання прослизання шин;

 • Скорочений час простою;
 • Менше / мінімальне обслуговування;
 • Більш міцні (втричі збільшено термін експлуатації);
 • Для гладких та позашляхових поверхонь;
 • Плавна, комфортна їзда для оператора;

Внаслідок чудової довговічності, продуктивності та економічної ефективності суцільнолитих спецшин, вони стали популярним вибором серед операторів навантажувачів та супервайзерів, особливо для невеликих та середніх міні-навантажувачів Bobcat та іншого компактного обладнання. Тверді шини доводять свою цінність у широкому діапазоні застосувань, включаючи, але не обмежуючись:

 • демонтаж
 • ландшафтний дизайн
 • будівництво

 • прибирання снігу
 • переробка відходів
 • переробка металів

Інженерна будівельна техніка та індустріальні машини, оснащені міцними масивними шинами, можуть істотно вплинути на повсякденну продуктивність, керування часом та термінами, а головне, на підсумкові показники виконання поставлених завдань незалежно від того, чи буде експлуатуватися спецтехніка на гладких, твердих поверхнях або важкодоступних місцях в умовах бездоріжжя.

Широкий асортимент TransTire – задовольнить потреби на 100%

Поряд із безліччю переваг суцільнолитих шин у порівнянні з пневматичними, вони також випускаються різними брендами у різних модифікаціях. У базовій комплектації вони встановлені на спецтехніці:

 • Bobcat
 • Case
 • Caterpillar
 • Gehl

 • John Deere
 • Кубота
 • New Holland
 • Volvo


та інших виробників.
Оскільки від супереластики очікують підвищених результатів, отже, вони мають бути дуже надійними. Для щоденної експлуатації підрядникам важливо вибрати відповідні варіанти для типу роботи, що виконується. Фахівці з шин для вилкових навантажувачів в TransTire нададуть всю інформацію та підкажуть, що потрібно знати замовнику для легкого та швидкого вибору масивних шин, що найбільш підходять для їх потреб.
Компанія «Експера Україна» має широкий асортимент супереластиків, включаючи такі високоякісні продукти:
ADVANCE – у моделі OB503:

STD – стандартні, для монтажу на будь-який диск.

Easy Fit – швидкомонтовані з бортом, для монтажу на зварній диск.

NMW – немаркуючі (не залишає слідів) без сажі у складі компаунду.

ARMOUR: моделі економ-сегменту стандартного виконання.
BKT:

BKT MAGLIFT ECO – економ (5 годин / 7 днів на тиждень), що випускається у варіанті Стандарт (STD) та з буртом (EasyFit);

BKT MAGLIFT – преміум (16 годин /7 днів на тиждень). Відрізняється підвищеною вантажопідйомністю та комфортом оператора. Збільшено безпеку під час роботи з вантажами на великих висотах. Поставляється для збірних та зварних дисків (STD/Easy Fit), чорні та білі (Nonmark);

BKT MAGLIFT PREMIUM – екстра-преміум (24 години/7 днів на тиждень). Призначена для важких умов експлуатації, у тому числі для роботи на нерівній поверхні, подолання значних відстаней. Розрахована на граничні швидкісні навантаження у складських приміщеннях. Гарні показники для зимової експлуатації. В наявності у стандартній та швидкомонтованій варіації.

BRIDGESTONE – моделі від преміального бренду за прийнятною ціною.
DEESTONE – бюджетні шини родом з Таїланду. Підходять для щадних умов роботи.
STARCO:

Unicorn – бюджетна модель , доступна в стандартній та швидкомонтованій модифікації;

Tusker – чудовий преміальний варіант для складних умов експлуатації. В асортименті магазину представлено у варіаціях STD, Easyfit та Nonmark.

Фото: Вибір масивних шин на навантажувач: що потрібно врахуватиВсі вищевказані моделі і не тільки, можна легко замовити у нас в інтернет-магазині з доставкою по Києву, Дніпру та Україні. Також ми пропонуємо послуги монтажу нашим клієнтам.