Ланцюги протиковзання на навантажувач – встановити самостійно просто Leave a comment

Коли потрібні навантажувачу ланцюги протиковзання

У випадку, коли ваш вилковий навантажувач працює на вулиці цілий рік, ланцюги протиковзання на спецшини допоможуть заощадити час та гроші. Цей аксесуар з успіхом застосовується як на пневматичній, так і на цільнолитій гумі.

Коли справа доходить до маневрування навантаженого навантажувача снігом, брудом і льодом, багато операторів вилочника звертаються до «оцеплення» шин для збільшення тяги в таких складних умовах. Ланцюги (далі Л.) підходять для більшості вилкових навантажувачів (на провідну вісь) і відносно прості в установці.

Перш ніж приступити до установки, ви повинні знати, що вони всі однакові. Виробники використовують різні види сталі та сплавів, різні типи ланок їх з’єднань, з варіаціями кріплення, щоб зробити свої продукти якомога кориснішими та довговічнішими.

Як просто одягнути самостійно?

Починаючи встановлення шинних ланцюгів на спецтехніку, розправте їх поруч з машиною, гачками вгору. Це значно спростить розташування пристосування на шині та з’єднання кінців між собою. Потім розкладіть її по шині автонавантажувача таким чином, щоб бічний край полотна Л. розташовувався посередині шинної боковини.

Коли вона правильно ляже, потрібно переконатися, що гачки на кінцях (кріпильні деталі) знаходяться поруч із шиною, а не під нею – для того, щоб не пошкодити їх, коли ви заведете машину і зробите півоберта колеса вперед, щоб обернути Л. навколо частини, що залишилася.

Після того, як ви мінімально прокотили навантажувач вперед, перше, що потрібно зробити – це закріпити гачок з внутрішнього боку (застібка з одним або двома фіксаторами). Зачепіть фіксатор за ланку або кріплення на зовнішній стороні. Потрібно створити достатній натяг збоку, щоб ланцюги протиковзання добре утримувалися на колесі, і зафіксувати кінець, що звисає. Перевірте, що ви зачепили бічні застібки таким чином, що гак звернений назовні, щоб не пошкодити боковину гуми.

Задля більшої щільної посадки Л. часто потрібні спеціальні еластичні ремені або гумки, які натягуються між протилежними ланками збоку по діаметру. Дивіться відео, де детально показаний процес.

Подолавши перші 50 м, зупиніться та перевірте натяг та правильну центровку (якщо потрібно, відкоригуйте). Але важливо не перестаратися: занадто великий натяг може призвести до швидкого зношування не тільки самих ланок, а й гуми.

Менеджер transtire.com.ua може запропонувати вам ланцюги на вантажні автомобілі та техніку спеціального призначення відомого бренду Pewag. В наявності обмежена кількість видів та розмірів, тому якщо вас цікавить даний продукт – не зволікайте зателефонувати нам, щоб дізнатися, що зараз доступне для замовлення.

Доставка автоланцюгів здійснюється транспортними компаніями в межах України.

Види ланцюгів протиковзання

Для спецмашин Pewag розробила Austro Super високої міцності:

 

  • двостороння – продовжений термін експлуатації;
  • плавний перебіг техніки;
  • для вилочників та невеликих тракторів;
  • діаметр ланки ланцюга (мм) залежно від розміру – 4.5/5.6/7.0/8.2

 

 

 

Pewag Universal:

  • шестикутна форма центральних елементів;
  • хороша також для тракторів та будівельної техніки:
  • ковані гаки дозволяють витримувати великі навантаження;
  • міцний сталевий сплав TitanGrip;
  • товщина розрізу ланки 4.5-12 мм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *