Шина 23X9-10 Starco Easyfit Unicorn

Starco

  7,455.00 

  ⏩ Має велику глибину малюнка, що дає змогу покращити зчеплення, тепловіддачу та самоочищення, а також підвищити прохідність на снігу та м’яких ґрунтах. Велика пляма контакту та посилена конструкція дозволяє підвищити стійкість із вантажем, а також гарантує високу точність управління, оптимальну стабільність та комфорт оператора при їзді. На відміну від інших моделей складається з двох шарів (а не трьох) – протекторного та базового, які забезпечують відмінну посадку на обід, підвищену амортизацію ударів, зносостійкість та захист від механічних пошкоджень та відшарування.

  Термін експлуатації Starco Unicorn у кілька разів більший, ніж у пневматичних шин. Вона також має два варіанти посадки шини на диск – Standart (STD) та EasyFit. Версія Standart призначена для встановлення на розбірні колісні диски, а EasyFit дозволяє встановлювати шини супереластик на стандартні нерозбірні диски.

  Starco Unicorn – всесезонна цільнолита шина, створена з якісної гумової суміші та має високофункціональний дизайн протектора. Використовується для установки на вилкові навантажувачі, що працюють в умовах неінтенсивної експлуатації (в одну зміну), в різних за складністю умовах та на різних поверхнях – від закритих складських приміщень та портових доків до будівельних та лісозаготівельних майданчиків.

  Артикул: 458083 Категорії: ,

  Всего 0 отзывов

  0.0 overall
  0
  0
  0
  0
  0

  Be the first to review “Шина 23X9-10 Starco Easyfit Unicorn”

  There are no reviews yet.