Шина 7.00-12 BKT Easyfit Maglift Premium

BKT

  • Шини 7.00-12

7,612.00 

⏩ Виготовлена ​​з тришарового компаунду з натурального каучуку – це забезпечує чудову амортизацію та відведення тепла, а також гарну ходимість та зносостійкість. Внутрішній шар, посилений сталевим кордом, відповідає за щільну посадку та кріплення шини на обід, а також протистоїть прослизанню.

Має високу вантажопідйомність та бічну стійкість з піднятим на максимальну висоту вантажем. Має чудову керованість при русі і на поворотах, гарантуючи комфорт роботи оператору. Якісна гумова суміш у поєднанні з армованою конструкцією демонструють гарний захист від порізів та розривів, відшарування, що значно збільшує термін служби цієї моделі.

Maglift може експлуатуватись у кілька разів довше, ніж пневматичні шини. При використанні взимку на відкритому ґрунті рекомендується застосування ланцюгів для збільшення прохідності.

Maglift має два варіанти посадки на диск:

– стандартний (STD) – монтаж на розбірні колеса та зварні колеса із застосуванням стопорних (запірних) кілець.

– замок (Easyfit) – встановлення на зварювальні колеса без запірних кілець.

BKT Maglift – всесезонна цільнолита шина, призначена для встановлення на вилочні навантажувачі, що використовуються на непідготовлених майданчиках з абразивними та агресивними поверхнями: ливарні цехи металургійних підприємств, цех розбирання дерев’яної тари овочевих баз, склади для зберігання деревини на лісопереробці.

Артикул: 26348 Категорії: ,

Всего 0 отзывов

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Шина 7.00-12 BKT Easyfit Maglift Premium”

There are no reviews yet.