Шини на JCB 3CX

Шини на екскаватор 3CX і 4СХ: що є на ринку, за яку ціну, підбір оптимальних Leave a comment

Вимоги до шин на JCB 3CX, 4CX та інші великі екскаватори-навантажувачі

На відміну від більшості дорожніх транспортних засобів, шини для екскаваторів-навантажувачів та іншої індустріальної техніки повинні мати особливі характеристики, щоб відповідати умовам робіт і витримувати навантаження.

Гумі екскаватора-навантажувача часто доводиться стикатися з переміщенням вантажів великого обсягу та різної щільності. При цьому, перебуваючи під сильним зовнішнім тиском. А робочі майданчики можуть бути різними – від м’якого ґрунту до щебеню, тому колеса повинні мати високий рівень стійкості та зносостійкості для правильного виконання завдань.

У зв’язку з цим шини для екскаватора 3CХ, 4СХ великих розмірів і європейських, і хороших китайських заводів є складною багатошаровою конструкцією, що дозволяє техніці довго працювати в несприятливих умовах.

Екскаватор-навантажувач JCB на різних типах шин
Екскаватор-навантажувач JCB на різних типах шин

У більшості випадків оптимальним є малюнок з яскраво вираженими виступами – різні варіанти так званої ключки – який універсальний і підходить для всіх типів поверхонь.

Якщо машина служить виключно на м’яких сипких поверхнях, краще звернути увагу на моделі протекторного малюнка «ялинка», якщо на твердих і жорстких – на блоковий на зразок Galaxy Jumbo Hulk зі збільшеною глибиною протектора.

Хороша «клюшка» з широкою протекторною частиною та щільною гумовою сумішшю дозволяє Е-П міцно триматися як на м’якій поверхні, так і на твердих та нерівних поверхнях.

Особливості конструкції

Відповідно до специфіки роботи можуть використовуватися спеціальні підгрупи малюнків протектора з різною глибиною, шириною виступаючих блоків та кутом їх розташування. Глибина протектора екскаватора впливає на зчеплення з м’яким ґрунтом, що запобігає втраті контролю над технікою, полегшує керованість.

Серед перевірених шин на екскаватор-навантажувач середнього цінового сегмента можна виділити моделі брендів ATG Group – Galaxy та Alliance. Galaxy високо оцінюють підприємства з великими навантаженнями на техніку та підвищеним ризиком проколів.

Galaxy HulkShiny-Alliance-321

Шини для екскаватора відрізняються міцним каркасом з великим запасом опору до деформацій, що є істотним для такого обладнання через постійні великі навантаження на робочу поверхню колеса. Для підтримки форми шини використовується посилення брекера. Він, серед іншого, запобігає прослизу колеса при контакті з грунтом і забезпечує високий рівень зчеплення.

При частих проколах

Розробники намагаються постійно оптимізувати склад гуми, додаючи різні домішки, щоб продовжити термін служби шин та підвищити опір у несприятливих умовах (високі температури, сильні температурні перепади, постійні зміни вологості тощо). Але розраховувати на високу стійкість до пошкоджень, вибираючи дешеві моделі, не варто. В особливо вимогливих сферах варто віддавати перевагу радіальним посиленим шинам або навіть шукати заповнення поліуретаном, щоб уникнути частих порізів.

Розміри шин на JCB 3CX, 4CX

Екскаватор 3СХ у модифікаціях:
– Super вимагає розміру 14.9-24, 16.9-24, 460/70-24 передні та в тих же типорозмірах задні.
– Sitemaster 12.5/80-18; 400/70R18; 340/80-18 – перед. 16.9-28; 18.4-26; 440/80R28; 440/80R26 зад.
– 217, 215, 214 – 19.5L-24 и 14-17.5

Також 4СХ в модифікаціях:
– Super вимагає розміру 16.9-28 та 16.9-24
– 217S, 215S, 214/s – 16.9-24

Телефонуйте, ми запропонуємо варіанти, які точно влаштують за ціною та результатом у роботі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *