Календар Pirelli-2020: як це було Leave a comment

ППочинаючи з 1964 року, компанія Pirelli радує нас не лише чудовими покришками, а й чудовими календарями. З року в рік (виключивши 1975-1983 рр. через нафтову кризу) над цим дивом трудяться кращі фотографи та моделі, відображаючи якусь певну сюжетну лінію.

Просто так купити календар у газетному кіоску не вийде 😉 Він продається «простим смертним» тільки на аукціонах. І в той же час ми пропонуємо вам ознайомитися з їхнім витвором на нашому сайті!

Отже, 2020 року тема зйомки «У пошуках Джульєтти». Фотограф, а цього року це Паоло Роверсі, залишився вірним своєму почерку і йому чудово вдалося передати суть ідеї: незаймана краса, забруднена смутком, але не стала від цього менш прекрасною. Загалом, трагедія Шекспіра простежується на кожному фото.

Позували йому цього року юні Крістен Стюарт (Белла із Сутінків), Емма Вотсон (Герміона з Поттеріани), серіальні актриси Міа Гот, Клер Фой, Індія Мур. Але художник вийшов за рамки стереотипів і знайшов риси Джульєтти у китайській співачці Лі Юйчунь, темношкірій Ярі Шахіді. Також у зйомках взяли участь Стелла Роверсі та співачка Росалія.

Логічно запитати “а де, власне, шини?” – Тут їх нема.

Як висловився Роверсі: «Я шукав чисту душу, сповнену невинності, сили, краси, ніжності та сміливості. Я побачив її в очах, жестах і словах Емми та Яри, Індії та Міа. В посмішках і сльозах Крістен та Клер. У голосах та піснях Кріс та Rosalía та у невинності Стелли. Тому що в кожній жінці прихована Джульєтта, і я ніколи не перестану її шукати».

Всього у календарі 132 сторінки з фотографіями з витримками з п’єси “Ромео та Джульєтта”.

Про результати пошуків судіть самі 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *