Фото: ПРИЧИПНІ шини BKT новинки

Новинки для причіпної техніки від BKT Leave a comment

ККомпанія Balkrishna Industries Ltd. (BKT) представила широкий спектр причіпних шин для сільськогосподарських машин. Компанія заявляє, що нові шини м’яко впливають на землю: розроблені для комбінованого використання на дорожніх полях знижують ущільнення ґрунту та витримують великі навантаження навіть на високій швидкості. За даними BKT, дані моделі покришок розроблені для тракторів та причіпної техніки. Зважаючи на те, що шини залишають сліди на землі, вони мають бути «скоординовані» для досягнення оптимального співвідношення максимальної результативності та мінімального впливу на землю. Кожна модель флотаційних шин має власні виняткові характеристики для певних видів діяльності та типів устаткування.

Опис моделей

Фото: bkt_fl_637
BKT FL 637 розроблена для розкидачів, причіпної техніки та автоцистерн.

FL 637 – відмінне рішення для встановлення на розкидач, причіпну техніку та автоцистерни, показує відмінні характеристики на будь-якому типі поверхні. Високоякісне зчеплення досягається за рахунок спрямованості малюнка. Також FL 637 має чудові характеристики флотації, низький коефіцієнт опору коченню і прекрасні самоочисні властивості. Сталевий брекер у конструкції створює умови для збільшення терміну використання та великої несучої здатності.

FL 639 була сконструйована як для експлуатації в польових умовах (75%), так і для їзди на дорожньому покритті (25%). Завдяки ненаправленому протектору забезпечується відмінне зчеплення навіть у поворотах на додаток до чудових самоочисних якостей.

Фото: bkt_fl_630_ultra
FL 630 Ultra призначена для причіпної техніки, такої як автоцистерни та розкидачі.

FL 630 ULTRA має схожі характеристики і при цьому велику кількість ламелей, що дозволяє її використовувати для таких типів причіпної техніки, як автомобільних цистерн та розкидачів, і служить гаранті\ю гарного зчеплення з будь-якою поверхнею.

FL 630 SUPER – багатоцільова шина зі специфічним дизайном протектора для роботи на будь-якому типі ґрунту або на дорожньому покритті та характеризується збільшеною стійкістю. Збільшена площа зіткнення з дорожнім покриттям забезпечує ідеальний розподіл ваги на землі, що призводить до плавного руху та більшої вантажопідйомності.

Фото: bkt_ridemax_fl_693
Ridemax FL 693 – шина радіальної конструкції для причіпної техніки, яка найчастіше їздить дорогою.

RIDEMAX FL 693 M – це спеціально розроблена шина радіальної конструкції для техніки, яка часто їздить дорогою, наприклад, автоцистерни або інше причіпне обладнання. Ця шина з індексом швидкості D в основному створена для експлуатації на дорожньому покритті і може розвивати швидкість до 65 км/год.

RIDEMAX FL 690 – це шина з високим показником PR та зі сталевим каркасом, який служить їй гарантією відмінної надійності та довговічності. Ця модель відмінно покаже себе не тільки в тривалому транспортуванні на дорожньому покритті, але завдяки хорошим самоочисним властивостям, буде корисна і при роботі в польових умовах.

Фото: bkt_aw_711
AW 711 – шина з продовженим життєвим циклом завдяки особливій гумовій суміші протектора.

AW 711 – покришка із продовженим життєвим циклом. Термін її експлуатації залежить від типу покриття, яким пересувається техніка. Високий показник кочення позитивно впливає на низьку витрату палива та підвищує продуктивність.

BKT, що базується в Індії, пропонує понад 2700 різних варіантів шин, які продаються в більш, ніж 160 країнах світу. Позашляхові шини компанії розроблені для транспортних засобів у сільському господарстві, промисловому, будівельному, землерийному, гірському, всюдихідному та садівничому секторах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *