Фото: Michelin RoadBib

☝ Новинка: шина RoadBib для високопотужних тракторів 🚜 від Michelin Leave a comment

Компанія Michelin представила новинку – нову модель шин для трактора RoadBib. На даний момент вона доступна у двох розмірах:

  • 600/70 R30 для передньої осі та
  • 710/70 R42 для задньої осі.

Michelin стверджує, що нова шина для тракторів RoadBib характеризується довгим терміном служби, економією палива, комфортом оператора та винятковою керованістю на дорозі. Застосовується для транспортування гною та силосу; обприскування та розсіювання; а також для робіт, де трактор переважно пересувається дорожнім покриттям, ніж по полю.

Ця нова тракторна шина відрізняється тривалим терміном служби, економією палива, зручністю управління та винятковою керованістю на дорозі ,- повідомляє Девід Граден, менеджер з операційного маркетингу сільськогосподарського сегменту Michelin North America, – Michelin відповідає одним рішенням на всі труднощі дорожнього руху“.

За твердженням виробника, шина спрямована на зниження витрат палива за рахунок низького опору коченню. Економія до 5% заснована на випробуваннях, проведених компанією у червні 2018 року на тракторі Massey Ferguson 6470 (125 л.с), який тягнув 19-тонний причіп на шинах 710/70 R42 за однакових умов експлуатації.

Шина також характеризується:

✅ винятковими показниками зносостійкості, оскільки внаслідок оптимізованого малюнка протектора термін експлуатації шин збільшено на 25% порівняно з шинами Michelin MachXBib;

✅ покращеною керованістю на дорозі у зв’язку із збільшенням плями контакту гуми з дорогою на 20% порівняно з Michelin MachXBib;

✅ чудовим комфортом їзди та шумозаглушенням завдяки особливій конфігурації малюнка
протектора, що пригнічує вібрацію.

Мішлен заявляє, що RoadBib має революційно новий дизайн протектора. Замість традиційних ґрунтозачепів, він має 52 блоки з широкою площею біля основи та неглибокий протектор. Шина має рівне центральне ребро, яке захищає ґрунт від руйнування, зменшує пошкодження рослин та забезпечує комфорт на дорозі. Шина також оснащена індикатором зношування та дозволяє застосовувати шипи для конкретних умов використання.

Рекомендуємо ознайомитися і з іншими моделями шин на трактор, які вже давно добре зарекомендували себе на ринку. Менеджери TransTire.com.ua завжди з радістю допоможуть вам здійснити покупку тракторних шин так, щоб обрані покришки максимально задовольняли ваші потреби.

Переглянути асортимент шин у цих розмірах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *