5-uzhasnykh-oshibok-prodatsov-shin-dlya-spetstekhniki

7 найжахливіших помилок продавців шин для спецтехніки Leave a comment

  1. Ігнорують запити на шини невеликого діаметра. Часто продавці зосереджуються на великій спецтехніці та великогабаритних шинах, забуваючи про клієнтів – власників вилкових навантажувачів.
  2. Не мають знань для консультування покупця. Без глибокої обізнаності та досвіду неможливо підібрати шини, здатні якнайкраще виконати роботу з максимальним часом безвідмовної експлуатації та продуктивності.
  3. Не думають про довгострокову перспективу. Не враховують специфічні потреби власників спецтехніки з точки зору дизайну протектора, ціни та інших параметрів шин.
  4. Не запитують важливі дані щодо умов експлуатації техніки. Час простою спецтехніки, викликаний неправильно підібраними шинами, може коштувати дуже дорого.
  5. Намагаються швидко продати, не залучаючи клієнта до розмови про його потреби. Забувають, що ринок шин – це майданчик можливостей, де можна відокремити себе від конкурентів, ставши експертом у галузі індустріальних та сільськогосподарських шин.
  6. Не планують заздалегідь підтримувати необхідний асортимент для постійних клієнтів. Можливість швидко задовольнити потреби покупців має вирішальне значення цьому ринку. Важливим є легкий і швидкий доступ до інформації.
  7. Не знають свого клієнта. Всі індустріальні шини продаються не звичайним споживачам, а підприємствам та підприємцям, які покладаються на своїх постачальників та очікують, що останні допоможуть їм стати більш ефективними.

Ми працюємо на ринку шин із 2012 року. Ми розвиваємось і постійно навчаємось. Наша мета – звести усі можливі помилки до 0, щоб стати вашим ідеальним постачальником шин для спецтехніки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *