Фото: if-vf-shyny

Що таке IF та VF шини? Leave a comment

IF шини: Підвищена пружність. Покращує характеристики шин на 20% порівняно із стандартними шинами

VF шини: Дуже висока пружність. Покращує характеристики шин на 40% порівняно зі стандартними шинами.

Відмінності між шинами IF і VF.

IF та VF – це категорії шин, які допоможуть підвищити ефективність сільського господарства за рахунок зменшення ущільнення та економії палива.

IF ШИНИ

IF, що означає “Increased Flexion” (“Підвищена пружність”), – це нова категорія радіальних шин, представлена, коли Michelin випустила шини Michelin Axiobib у 2006 році.

Шини, класифіковані як IF, мають більшу гнучкість у боковині, ніж стандартні радіальні шини – це означає, щоIF нестиме навантаження, які на 20% важче, ніж стандартні радіальні шини ідентичного розміру (при роботі з тим самим тиском у шинах). Як альтернатива, шини IF можуть витримувати те ж навантаження, що і стандартні шини, при внутрішньому тиску на 20% менше.

Згідно з ATG, «фермер може збільшити площу контакту шин із землею, допомагаючи тязі та економії палива, і зменшити шкідливі низхідні сили, які викликають ущільнення ґрунту, приблизно на стільки ж, наскільки знижений тиск накачування».

VF ШИНИ

VF, що означає “Very Increased Flexion” (“Дуже збільшена пружність” або “Дуже високе згинання”), були презентовані компанією Michelin в 2003 році, коли була представлена ​​серія Michelin Xeobib.

VF аналогічний діапазону IF, крім того, що він забезпечує підвищену продуктивність шин на 40% порівняно зі стандартними шинами, а не на 20%. Шини VF витримуватимуть на 40% більше навантаження при однаковому тиску, ніж стандартна радіальна шина, або витримуватимуть таке ж навантаження при зниженому тиску на 40%.

Зниження тиску, необхідного для перенесення ваги, збільшує посадкову зону шини VF і, отже, збільшує тягу і, отже, економію палива. Це також зменшує ущільнення, що призводить до кращого зростання рослин та підвищення врожайності.

Нові досягнення шинної промисловості

За останні кілька років шини IF і VF стали набагато популярнішими. Популярні розміри гребеня (наприклад, VF 380/85 R38 BKT Spargo для JCB 4220 Fastracs) та шини VF зі стандартними розмірами шин (наприклад, Michelin Axiobib 2 та Bridgestone VT-Tractor) зробили шини низького тиску більш прийнятним варіантом для фермерів. Таблиця загальних марок та моделей IF та VF показана нижче:

IF шини

Michelin Axiobib
Michelin Cerexbib
Trelleborg TM1000 HP
Trelleborg TM3000
Firestone MaxiTraction IF
BKT Force
BKT Sirio

VF шини

Michelin Xeobib
Michelin Axiobib 2
Michelin Cerexbib
Michelin Spraybib
Michelin Yieldbib
Bridgestone VT-Tractor
Trelleborg TM1060
Trelleborg TM150
Mitas HC1000
Mitas HC2000
Mitas HC3000
BKT V-Flecto
BKT Spargo

Фото: IF та VF сільгосп шини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *