VF-technology-tyres-Alliance

Як знизити ущільнення ґрунту та зменшити втрати врожаю? Leave a comment

Alliance 354 VF: переконливі докази ефективності та захисту ґрунту

Протягом десятиліть трактори та інша сільськогосподарська техніка стають не тільки потужнішими, а й важчими. Продуктивність та вага навісного обладнання також збільшується. В результаті останніми роками значно зросла небезпека ущільнення ґрунту. На цьому фоні все більшого значення набувають відповідні моделі шин для тракторів та сільськогосподарських машин. Шини повинні не тільки забезпечувати достатнє зчеплення, а й відігравати важливу роль у підвищенні врожайності та захисту ґрунту як ключового виробничого ресурсу.

Відвідувачі нещодавнього Rottalshow у Німеччині побачили вражаючу демонстрацію того, як ці вимоги можуть бути виконані на практиці. Фахівці з шиномонтажу Alliance об’єдналися із Bohnenkamp, ​​своїм дистриб’ютором шин у Німеччині, щоб провести безпрецедентне шоу.

Основна увага була приділена показу відмінностей між стандартними шинами та шинами VF (Very High Flexion) та їх впливом на ущільнення ґрунту. Для цього на полі з різними комплектами шин працював сучасний обприскувач Horsch, наповнений 8000 л води. Стандартні шини на одній стороні були накачані до 2,4 бар, тоді як на іншій стороні були встановлені шини Alliance 354 AGRIFLEX + (380/90R54) з технологією Alliance VF. Відповідно до специфікації виробника тиск у них було знижено до 0,8 бар.

Фото: Обприскувач Horsch наповнений 8000 літрів води. Шини Alliance 354 AGRIFLEX+
Одна сторона машини оснащена стандартними шинами, інша – шинами Alliance VF: A372 VF на тракторі та A354 VF на обприскувачі. Обприскувач Horsch наповнений 8000 літрами води.

Результати були вражаючими і одразу впали у вічі глядачам. Навіть на дуже вологому полі шини VF залишили ширшу, але менш глибоку площу. Крім того, слід VF був виразнішим, у той час як протектор стандартної шини був розмитим через прослизання. Випробування пенетрометра також показали чітку різницю у рівні ущільнення ґрунту: 10 та 14 см відповідно.

Було продемонстровано, чим нижчий тиск у шинах, то більша пляма контакту і тим вищий захист ґрунту. Крім меншої витрати палива, знижений тиск також дає переваги швидшого руху, тому що прослизання менше вдвічі, а глибина колії зменшена. Грунт отримує численні переваги завдяки підвищеній проникаючій здатності та більшому захисту організмів, що живуть у ґрунті, і, як наслідок, більшій родючості, обумовленій максимальною площею контакту. Враховуючи низький тиск, що чиниться на землю, пошкодження підґрунтя також малоймовірне.

Демонстрація надала переконливі докази того, що сучасна технологія VF, розроблена Альянс, допомагає фермерам захистити ґрунт і, зрештою, максимізувати врожайність.

Фото: порівняння шин VF із стандартними шинами. Пляма контакту
Alliance 354 VF (слева): более широкий след, отчетливый рисунок протектора, не такой глубокий. Стандартні шини (праворуч): більш вузький і глибокий слід, нечіткий рисунок протектора через прослизання.

Alliance 354 AGRIFLEX+ є ідеальною шиною для обприскувачів великої ємності. Виготовлена ​​за новітньою технологією VF, здатна витримувати навантаження до 40% більше, ніж стандартна шина для культиваторів або обприскувачів при тому самому тиску накачування.

Як альтернатива, та ж шина може витримувати стандартне навантаження при зниженні тиску накачування на 40%. Залежно від переважаючих умов ґрунту, цей режим роботи надає ідеальну можливість мінімізувати вплив на ґрунт при досягненні максимальної експлуатаційної ефективності.

З огляду на їх індекс швидкості D ці шини підходять для дорожніх швидкостей до 65 км/год. Оскільки великі обприскувачі часто переміщуються по дорозі між пунктами зборів урожаю та полями, регулювання тиску в шинах для повного та порожнього бака більше не потрібне через доступні навантаження та діапазони тиску повітря. Шини можуть експлуатуватися при тиску, який значно нижчий стандартних значень. Завдяки винятковій стійкості до проколів, відмінним зчіпним властивостям і чудовим властивостям самоочищення через ідеальний зазор між грунтозачепами R-1W, шини 354 AGRIFLEX+ з металокордним брекером значно підвищують продуктивність сільськогосподарської техніки.

За матеріалами сайту www.atgtire.com.

Важливо використовувати правильні шини для захисту ґрунту від ущільнення та підвищення врожайності. Подивіться на інфографіку нижче, щоб побачити різницю між впливом шин Alliance VF та стандартних шин на ґрунт.

Фото: Інфографіка. Вплив шин на ущільнення ґрунту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *