shiny-na-minipogruzchik-dlya-asfalt-ua

Знову “полетіли” шини на міні навантажувачі? Є рішення! Leave a comment

Більшість шин для міні навантажувачів пневматичні, і 98% з них мають розміри 10-16,5 та 12-16,5. Третій популярний розмір – 14-17,5. На навантажувачі з бортовим поворотом переважно встановлюють шини діагональної конструкції.

На міні-навантажувачах, що використовуються на твердих поверхнях, таких як асфальт або бетон, шини можуть зношуватися набагато швидше. Постійне тертя шин призводить до їх передчасного зносу.

Як вирішити проблему швидкого зношування шин на міні-навантажувачі? Елементарно, вибравши правильну шину для використання на твердій поверхні. У нашому магазині представлені моделі шин з блоковим малюнком протектора, призначені для експлуатації на твердих абразивних покриттях, наприклад, як бетон або асфальт. Вони виготовлені зі спеціальної гумової суміші та мають особливу конструкцію, призначену для такого застосування. Характеризуються глибшим протектором і збільшеним співвідношенням виступів до пустот (у середньому 68% до 32%).

Такі шини використовуються компаніями, які займаються обслуговуванням доріг, переміщенням та навантаженням матеріалів, а також на будівництві, кар’єрах, точках навантаження та переробки відходів, складах металобрухту тощо.

Популярні моделі:

  • BKT Giant Trax
  • Kenda K601 Rock Grip HD
  • BKT Sure Trax HD
  • Kenda K612
  • Advance L-4A
  • Galaxy Hulk

При виборі також не ігноруйте шарування шини, варіант з меншою шаровістю заощадить гроші під час покупки, але шина матиме меншу несучу здатність і відчуватиме більше навантаження під час роботи, і, відповідно, зношуватиметься швидше.

Пам’ятайте, певні типи шин більш ефективні. Завжди необхідно вибирати спецшину відповідно до області застосування та умов експлуатації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *